Den za dnem (Role: Naruto/Hinata)

8. listopadu 2010 v 16:22 | dendule |  My Story
Jak již všichni víme, Hinata je spíš taková stydlivá holka, jako vždycky ráno vstane a hned začne myslet na Naruta. Představuje si jak jeho ruka směřuje na její boky,jak jeho neodolatelná pusa pomalu a jistě se přibližuje k jejím rtům,jak jí zlehka povalí na zem a začne ji něžně líbat po celém těle večer jí samozdřejmě bude vyprávět krásné romantické příběhy. Ale pořád si říká že sou to jen hloupé sny a nikdy se to nestane skutečností. Uvědomí si že Naruto většinu času trénuje a na ňu by neměl čas! Pořád chodí po vesnici smutně,hlava směřuje k hrudníku a nohy se jí pletou. V tom do někoho narazí, úplně ztuhla,protože se lekla a taky se styděla. Pomalu zdvihá hlavu a najednou spatří svího milovaného Naruta. Začala se červenat ještě více. Naruto,jako vždycky ze slušnosti pozdravil a zahájil konverzaci. 

Naruto: Ahoj Hinato! 
Hinata: A-A-Ahoj Naruto!
Naruto: Jak se máš? A proč seš tak vylekaná? 
Hinata: M-Mám se fajn! A-ale jenom sem se lekla, t-to nic není!
Hinata byla úplně červená,protože opravdu nečekala že se sňou Naruto začne bavit! 
Naruto: Hmmm..... :/ Nechceš se dneska stavit? Nemám co na práci,trénink už mám za sebou a nikdo ze sencejů nemá čas aby mě naučili novou techniku,byl bych moc rád,kdybys přišla! Nechci být sám ;)
Hinata: Tak D-Dobře! :) (Hinata byla úplně vedle,toto opravdu nečekala!)
Naruto: Tak za dvě hodiny u mě! Ahoj! ;)
Hinata: Dobře, a-ahoj :)
Hinata rychle utíkala domů aby se mohla připravit! Napustila se horkou vanu svlíkla se a položila se do vody, byl to opravdu nádherný pocit. Zase si představovala jak je Naruto hned vedle ní a jak jí rukou jemně hladí záda,jak jí něžně pohladí na tváři a jak se nečekaně nakloní a jeho jazyk vnikne do její pusy. Opět se probrala ze svých snů. Vylezla z vany a šla se převlíct,vzali si na sebe krásné pestré šaty s červenou krajkou. Nalíčila se, zvolila světlé barvy aby nevypadala jak někdo z Akatsuki. Chvíli poté pátrala v botníku aby našla nějaké pěkné boty,které by se hodili k šatům,vyházela téměř půlku šatníku,a nakonec našla krásné červené střevíčky se symbolem Listové vesnice. Střevíčky ji padli jako ulité! Naposledy se tedy podívala do zrcadla a vyrazila za Narutem. 
____POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ___
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama